1967 yılı Bayburt doğumludur. Bağcılar'da ikamet etmektedir. 1986 Bakırköy İmam Hatip Lisesi mezunudur. Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi okumaktadır. İngilizce ve Arapça bilmektedir.

İş deneyimleri: Kaya Elektronik İth. İhr. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdür (1989-Halen Devam Ediyor), Metropol Yay. Eğt. Dan. Org. Ltd. Şti. Kurucu Ortak( 2004-Halen Devam Ediyor ), Metropol Tarım Agrofeed Gübre Üretimi 2011-halen devam etmektedir.

Bakimder Kurucu BAŞKANI, Bagimder Başkan Yardımcısı, Önder Bakırköy Şube Başkanlığı, BAYSİAD BAŞKANI, Bayburt Yönetici Sanayici ve İş Adamları Derneği, Milli Gençlik Vakfı Bahçelievler İlçe Başkanlığı, Anadolu Gençlik Derneği İl Başkan Yardımcılığı, TGTV Yönetim icra kurulu üyesi (Hayra Davet Vakfı), ATA SPORLARI Konfederasyonu Başkan vekili gibi sivil toplum kuruluşlarında görevler almıştır.

“Aktif İnsan” Pozitif Düşünce Semineri, Ulusal Düzeyde KOBİ Stratejisi ve KOBİ’lerin Kendi Strateji/Eylem Planı, Aile Şirketleri ve Kurumsal Değişim gibi eğitim ve seminerlerine katılmıştır.

1985-1998 Refah Partisi, 1999-2002 Fazilet Partisi, 2002-2005 Saadet Partisi (İlçe ve İl Delegelikleri), 2010-2012 Halkın Sesi Partisi (İl Bşk.Yrd.), Bağcılar Adalet ve Kalkınma Partisi ilçe meclis üyesi seçilmiş ve halen devam etmektedir.

Evli ve üç çocuk babasıdır.

İŞTİRAKLERİMİZ

ÜYELERİMİZİ TANIYALIM

Hasan BAYANSAL

*Onnur Avantaj Mağazalarının doğuşunu sizin ağzınızdan dinleyebilir miyiz?  Devamı >>>

FİRMA REHBERİ

BAYBURT AKADEMİ

Rekabet Avantajları

BAYBURT'UN REKABET AVANTAJLARI

2015 Yılında Bayburt Ar-Ge Grubu ile birlikte hazırlanan çalışmaya ulaşmak için tıklayınız>>>

Çalışmayla ilgili veri güncellemesi devam etmektedir.

PROJELERİMİZ

- Organik Tarım Projesi >>>

- Bayburt Müslüman Dilendirmezler Cemiyeti Nizamnamesi >>>

- Her Eve Ceviz Fidanı >>>

- Bayburt Ekonomik Kalkınma Sempozyumu >>>

- 50 Haneye 50 Koyun Projesi >>>

BAYBURT RAPORU

2015 Yılında Bayburt Ar-Ge Grubu tarafından hazırlanan raporun veri güncelleme çalışmaları devam etmektedir. Çalışma İçin Tıklayın>>>