hack seo bedava film izle full hd izle iç çamaşır iç giyim evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat kayseri evden eve Çözüm Ortaklarımız - FİNANS'IN MERKEZİ

Cts12022023

Last update03:00:36 PM

Back Buradasınız: Home Ana Sayfa Tüm Fonlar Çözüm Ortaklarımız

Çözüm Ortaklarımız

Vergiciler/Verginin Merkezi

Türk Vergi Mevzuatı, Uluslararası Vergi Konuları, Muhasebe ve Sosyal Güvenlik Mevzuatı bunlarla ilişkin olarak ikincil mevzuat düzenlemelerinin değişim süreci günümüzde oldukça hızlı hale gelmiştir. Bu durum güncel mevzuatı takip etmeyi, düzenlemeyi, anlamayı, yorumlamayı ve uygulamayı birer uzmanlık alanı haline getirmiştir. Vergiciler olarak amacımız mevzuatta meydana gelen tüm değişikliklerden haberdar olmanızı sağlamaktır.

Vergiciler, Denetim ve Muhasebe, Finansal Danışmanlık, Vergi Danışmanlığı, Yönetim Danışmanlığı ve Kurumsal Risk alanlarında hizmet vermektedir.

Vergi söz konusu olunca, vasat bir işlemle başarılı bir işlem arasındaki farkı vergi planlaması oluşturur. Etkin planlama yaparak, kazancınızı arttırmak için uzmanlarımızı ve deneyimlerimizi sizlerle paylaşıyoruz.

Turan Denetim ve YMM

Vergi denetimi hizmet sektörü tüm yönleriyle eleştiriye çok açık olup, hizmetin kalitesi kadar, sunuş biçimi de müşteri tatmininde önemli rol oynamaktadır. Denetim ve danışmanlık alanında kaliteli hizmet, her şeyden önce uzmanlık derecesinde bilgi birikimini ve tecrübeyi gerektirmektedir. Şirketlerin stratejileri ve ihtiyaçlarını anlayabilen, bilgi birikimi ve tecrübesiyle bunlara uygun çözümler üretme becerisini gösterebilen bir danışman, hizmet verdiği şirketlerin hedeflerine ulaşmasında önemli bir role sahiptir. Diğer yandan, hizmet veren ekibin sürekliliği, yeteri kadar zaman ayırma, ekibin hizmet verilen şirkete odaklanması gibi, hizmetin sunuş biçimine yönelik unsurlar da, kaliteli bir danışmanlık hizmetinin vazgeçilmezleri arasındadır.

Apak YMM

Mevcut durumda kredi kullanımında aranan ipotek-teminat-bloke vb. şartlar yurtdışı finansmanında aranmadığı gibi, 2009 yılından itibaren de her türlü kredilendirmede ortadan kalkacaktır. İpotek-teminat vb. ek külfet gerektirmeden, bağımsız denetim raporu üzerinden kredi temini için çözüm ortaklarımız ile size kredi verecek finans kurumları arasında gerekli bağlantı ve temasları baştan sona yürütüyoruz.

Artı Finans

ARTI FINANCE sizin için en uygun şartlarda finans bulmayı kendine amaç edinmiştir...

Faaliyetlerimiz, yatırımlar için en uygun finansman kaynağını bulmak üzerine yoğunlaşmakla birlikte, çalışılan mevcut finans kuruluşları ile ilişkilerin ve çalışma şartlarının iyileştirilmesi, kredilerin yeniden yapılandırılması, alternatif finansman kaynakları oluşturulması konularında da hizmet vermekteyiz.