hack seo bedava film izle full hd izle iç çamaşır iç giyim evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat kayseri evden eve Haber Ve Duyuru - FİNANS'IN MERKEZİ

Pz01262020

Last update12:57:04 PM

Back Buradasınız: Home TÜBİTAK Haber Ve Duyuru

1512 Bireysel Girişimcilik Destek Programı 2013 Çağrısı Yayınlandı

Programla girişimcilerin, teknoloji ve yenilik odaklı iş fikirlerini, katma değer ve nitelikli istihdam oluşturma potansiyeli yüksek teşebbüslere dönüştürebilmeleri için, fikir aşamasından pazara kadar olan faaliyetlerin desteklenmesi, böylece nitelikli girişimciliğin özendirilmesi ve uluslararası rekabet gücü olan, yenilikçi, teknoloji düzeyi yüksek ürün ve hizmetleri geliştirebilen başlangıç firmalarının oluşturulması amaçlanmıştır.

Devamını oku...

Yeni Fikirler Yeni İşler 2013 Başladı

ODTÜ ve ODTÜ Teknokent tarafından 9 yıldır organize edilen teknoloji tabanlı girişimcilik yarışması Yeni Fikirler Yeni İşler’in 2013 yılı başvuruları başladı.

Devamını oku...

Teknoloji Yol Haritası Hazırlıkları Duyurusu (Enerji Verimliliği)

Ulusal Bilim, Teknoloji ve Yenilik Stratejisi 2011-2016’da belirtilen öncelikli alanların ilgili konularında teknoloji yol haritalarının oluşturulması planlanmaktadır*.

Teknoloji yol haritaları, belirlenen konularda somut Ar-Ge ve yenilik hedefleri ve bu hedeflerin gerçekleşmesi için gerekli kilometre taşlarını içerecektir.

Devamını oku...