hack seo bedava film izle full hd izle iç çamaşır iç giyim evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat kayseri evden eve Ankara Kalkınma Ajansı - FİNANS'IN MERKEZİ

Cts04132024

Last update03:00:36 PM

Back Buradasınız: Home Kalkınma Ajansları Ayın Kalkınma Ajansı Ankara Kalkınma Ajansı

Ankara Kalkınma Ajansı

Vizyon: Ankara'yı ekonomik, kültürel ve siyasal açıdan küresel bir başkente dönüştürecek kalkınma stratejilerinin geliştirilmesinde ve hayata geçirilmesinde öncü olmak.

Misyon: Sürdürülebilir bölgesel kalkınmayı hızlandırmak ve bölge içi gelişmişlik farklarını azaltmak amacıyla; bölgeye yönelik stratejiler geliştirmek, destekler vermek, işbirliği ve koordinasyon sağlamak, izleme ve değerlendirme ile tanıtım ve iletişim faaliyetlerini yürütmek.

Ankara Kalkınma Ajansı; kamu kesimi, özel kesim, yerel yönetimler, üniversiteler ve sivil toplum kuruluşları arasındaki işbirliğini geliştirmek, kaynakların yerinde ve etkin kullanımını sağlayarak yerel potansiyeli harekete geçirmek, ulusal kalkınma planı ve programlarda öngörülen ilke ve politikalarla uyumlu olarak bölgesel gelişmeyi hızlandırmak suretiyle sürdürülebilirliği de sağlayarak bölgeler arası / bölge içi gelişmişlik farklarını azaltmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Sunulan Hizmetler

Ajans Genel Sekreterliği, Genel Sekreter, uzman personel ve destek personelinden oluşur. Ajans tarafından sunulan hizmetler Planlama, Programlama ve Koordinasyon Birimi, Yatırım Destek Ofisi, Eğitim ve Tanıtım Birimi ve Destek Birimleri tarafından yerine getirilmektedir. Ajans, çalışma birimleri aracılığıyla Kanunda belirtilen görevleri gerçekleştirmeye yönelik aşağıdaki hizmetleri sunmaya başlayacaktır.

• Kurumsal Koordinasyon Hizmetleri

• Proje Hizmetleri

• Tanıtım ve İşbirliği Hizmetleri

• Araştırma, Planlama, Strateji Geliştirme ve Programlama Hizmetleri

• İzleme, Değerlendirme ve Raporlama Hizmetleri

• Yatırım Destek Hizmetleri

Ajansın Adresi: Ajans, Aşağı Öveçler Mah. 1322. Cad. No: 1106460 Çankaya/ANKARA adresinde faaliyet göstermektedir.

Telefon      : 0(312) 310 03 00

Faks          : 0(312) 309 34 07

Web Sitesi : www.ankaraka.org.tr

e-posta     : 

Not: Detaylı bilgi ajanstan istenmiş ancak henüz tarafımıza herhangi bir geri dönüş yapılmamıştır. Bu nedenle ajansla ilgili sınırlı bilgi eklenmiştir. Ajanstan geri dönüş yapılması durumunda en kısa sürede bilgiler güncellenecektir.